Tel/Fax: +420 549 245 577 +420 549 259 269 info@heyduk.cz

O společnosti

Advokátní kancelář Heyduk a spol. byla založena v roce 1990 jako soukromá česká advokátní kancelář a v současné době sdružuje 3 advokáty s praxí ve všech právních oborech. Jsme sdružením nezávislých advokátů, kteří podle potřeby a zájmů klientů vzájemně spolupracují.

Advokátní kancelář Heyduk a spol. poskytuje právní služby klientům ve všech právních odvětvích. Využívá k tomu specializace jednotlivých členů firmy pro různé právní otázky. Právní služby poskytujeme i v německém a anglickém jazyce, zastupujeme řadu renomovaných zahraničních společností a jsme schopni zajistit právní pomoc i v řadě cizích států.

Náš přístup při řešení právních problémů se opírá o důkladnou znalost obchodních činností a potřeb klientů, což nám umožňuje nabízet promptní, vhodná a cenově efektivní řešení konkrétních záležitostí. Klient u nás nalezne požadovanou právní pomoc odpovídající povaze jednotlivého případu a s přihlédnutím ke všem aspektům jeho potřeb, jakož i časovým možnostem. Naším cílem je především poskytovat vysoce odbornou a zároveň rychlou právní pomoc maximálně přizpůsobenou specifickým požadavkům klienta.